Kanal 15
reklam

AK PARTİ BURDUR İL BAŞKANI FAKİ, GÖREVİNDEN İSTİFA ETTİ

AK PARTİ BURDUR İL BAŞKANI FAKİ, GÖREVİNDEN İSTİFA ETTİ
Bu haber 28 Kasım 2017 - 17:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

AK Parti Burdur İl Başkanı Süleyman Faki istifa etti. Faki yaptığı basın açıklaması ile 22 aydır yaptığı Ak Parti İl Başkanlığı görevinden istifa ettiğini duyurdu. Faki açıklamasında; “22 aydır büyük bir onur, gurur ve şerefle taşıdığım, yürüttüğüm il başkanlığı görevinden bayrağı bir başka arkadaşıma devretmek üzere ayrılıyorum” dedi.
11 Şubat 2016 tarihinde şahsına tevdi edilen Burdur İl Başkanlığını, bugüne kadar dava bilinci ve aşkıyla, millete hizmet için yerine getirmeye çalıştığını ifade eden Süleyman Faki, “22 ay devam eden il başkanlığı sürecinde, ülkemizin içinde bulunduğu iç ve dış şartların gerektirdiği sorumluluk, sağduyu ve hoşgörü sınırları içinde, gerginlik ve çatışma politikalarının dışında kalarak sorunun bir parçası değil çözümün parçası olma yönünde çaba sarf ettim” dedi.
Bundan sonra da partinin bir neferi olarak çalışmaya ve katkı sunmaya devam edeceğinin belirten Faki, görev süresinde kendisine destek veren herkese teşekkür etti. 31 Aralık 2017 Pazar günü saat 13.00 de Hüsnü Bayer spor salonunda, Başbakan Sayın Binali Yıldırım’ın katılımlarıyla İl kongresi yapılacağını söyleyen Süleyman Faki, merkez ilçe ve il yönetimine seçilecek başkan ve üyelerimi kutladı başarılar diledi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA