Kanal 15
reklam

ARÇELİK’TEN EMEKLİ ÖĞRETMENLERE ÖDÜL

ARÇELİK’TEN EMEKLİ ÖĞRETMENLERE ÖDÜL
Bu haber 27 Kasım 2017 - 14:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Arçelik, meslek hayatları boyunca binlerce öğrenci yetiştirerek topluma faydalı bireyler kazandırmış emekli eğitimcileri bu yıl da “Yılın Emekli Öğretmeni” projesiyle ödüllendirdi. Bu kapsamda organize edilen programa Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Arçelik Bölge Müdürü Murat Açıkgül, Burdur Sorumlusu Fatih Karaoğulları, Arçelik Burdur Bayisi Daldal Ticaret Sahibi Hasan Ali Daldal ve emekli öğretmenler katıldı.
24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Türkiye çapında farklı illerden bayilerin işbirliğiyle üçüncü kez düzenlenen etkinliklerde “Yılın Emekli Öğretmeni” seçilen eğitimciler Arçelik tarafından ödüllendirildi.
Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer, son derece kutsal bir görevi yerine getiren öğretmenlere teşekkür etmek amacıyla bu etkinliği düzenlediklerini belirtti ve tüm öğretmenlerin Öğretmenler Gününü kutladı.
Daha sonra yapılan çekilişle talihli isimler belirlendi.
Öğretmenler Günü nedeniyle Burdur’da düzenlenen programda çekilişle dört emekli öğretmene çeşitli hediyeler verildi. Yapılan çekilişle hediye kazananlara hediyeleri, Burdur’da hizmet veren Daldal Ticaret tarafından çekilişten bir gün sonra bayide teslim edildi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA