Kanal 15
reklam

BUCAK ELSAZI SAĞLIK EVİ, TÖRENLE HİZMETE AÇILDI

BUCAK ELSAZI SAĞLIK EVİ, TÖRENLE HİZMETE AÇILDI
Bu haber 13 Haziran 2018 - 10:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Burdur’un Bucak İlçesi’ne bağlı Elsazı Köyü’nde yapılan Sağlık Evi hizmete düzenlenen törenle açıldı. Açılış törenine Bucak Kaymakamı ve Bucak Belediye Başkanı Yalçın Sezgin, AK Parti Burdur Milletvekili ve 27. Dönem Burdur 1. sıra Milletvekili Adayı Bayram Özçelik, 2. sıra Milletvekili Adayı Yasin Uğur, Burdur İl Sağlık Müdürü Opr. D. Reha Sermed Aygören, Kocaaliler Belediye Başkanı İsmail Durmaz, AK Parti Bucak İlçe Başkanı Adem Şengül ve parti teşkilat üyeleri, kurum müdürleri, sağlık personeli, köy muhtarı İbrahim Özçelik ve köy halkı katıldı. Törende konuşan Burdur İl Sağlık Müdürü Opr. Dr. Reha Sermed Aygören, Sağlık Bakanlığı’nın sağlık hizmetleri alanında izlediği politikaları ve bu anlamda yapılan yatırımlar hakkında bilgi verdi.
Elsazı Köyü Muhtarı İbrahim Özçelik, köye sağlık evi yapılmasında emeği geçen siyasilere, işadamlarına, kurum müdürlerine ve herkese teşekkür etti.
AK Parti Burdur Milletvekili ve Milletvekili Adayı Bayram Özçelik, ülkenin dört bir yanında sağlık alanındaki yatırımların seferberlik niteliğinde devam ettiğini belirterek Elsazı Sağlık Evi’nin köy halkı için hayırlı olmasını diledi.
Bucak Kaymakamı-Belediye Başkanı Yalçın Sezgin, belediye olarak köylerde devam eden çalışmalara tüm hızıyla devam edeceklerini belirtti. Sağlık yatırımları ve ülkede genelinde yapılan diğer tüm yatırımlara katkı sağlayan herkese teşekkür etti. Köy muhtarlığı tarafından hazırlanan teşekkür plaketlerinin Elsazı Köyü Sağlık Evi hizmet binası yapımında emeği geçen protokol üyelerine verilmesinin ardından Protokol tarafından Sağlık Evi’nin açılış kurdelesi kesildi ve merkez gezildi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA