Kanal 15
reklam

BUCAK KARAPINAR AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ, TÖRENLE HİZMETE AÇILDI

BUCAK KARAPINAR AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ, TÖRENLE HİZMETE AÇILDI
Bu haber 13 Haziran 2018 - 18:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Burdur’un Bucak İlçesi’ne bağlı Karapınar Köyü’nde yapılan Aile Sağlığı Merkezi, düzenlenen törenle hizmete açıldı. Açılış törenine Bucak Kaymakamı ve Bucak Belediye Başkanı Yalçın Sezgin, AK Parti Burdur Milletvekili ve 27. Dönem Burdur 1. sıra Milletvekili Adayı Bayram Özçelik, 2. sıra Milletvekili Adayı Yasin Uğur, 23. Dönem Burdur Milletvekili Mehmet Alp, Burdur İl Sağlık Müdürü Opr. D. Reha Sermed Aygören, Kızılkaya Belediye Başkanı Canan Atasoy, Kocaaliler Belediye Başkanı İsmail Durmaz, AK Parti Bucak İlçe Başkanı Adem Şengül ve parti teşkilat üyeleri, kurum müdürleri, il genel meclisi üyeleri, köy muhtarı Ali Özbek, sağlık personeli ve köy halkı katıldı. Törende konuşan Burdur İl Sağlık Müdürü Opr. Dr. Reha Sermed Aygören, merkezde verilecek sağlık hizmetleri hakkında bilgi verdi. Aile Sağlığı Merkezlerinin toplum sağlığı açısından önemine değinen Aygören, merkezin Karapınar Köyü’ne kazandırılmasında emeği olan herkese teşekkür etti.
AK Parti Burdur Milletvekili ve Milletvekili Adayı Bayram Özçelik, yapılan tüm yatırımların halkın hakkı ve emeğinin karşılığı olduğunu, bu açıdan halkın hakkı olan sağlık hizmetini devletin halka sunduğunu belirterek Karapınar Köyü Aile Sağlığı Merkezi’nin köy halkı için hayırlı olmasını diledi.
“Sağlık olmazsa, hiçbir şey olmaz” diyen Bucak Kaymakamı-Belediye Başkanı Yalçın Sezgin, “Sağlık hizmetlerini vatandaşın ayağına ulaştırmaksa devletin temel görevidir” dedi. Sağlık yatırımlarının kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür etti. Protokol üyeleri tarafından Karapınar Köyü Aile Sağlığı Merkezi’nin açılış kurdelesi kesildi ve merkez gezildi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA