Kanal 15
reklam

BUCAK ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜ MEHMET KARABACAK, BUCAK’A VEDA ETTİ

BUCAK ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜ MEHMET KARABACAK, BUCAK’A VEDA ETTİ
Bu haber 11 Şubat 2018 - 17:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Antalya Orman Bölge Müdür Yardımcılığı’na atanan Bucak Orman İşletme Müdürü Mehmet Karabacak için veda yemeği düzenlendi. Cuma günü akşam düzenlenen programa Isparta Orman Bölge Müdürü Kenan Akduman, Toç-Bir-Sen Burdur Şube Başkanı Ömer Cebeci, Isparta Orman Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Bucak Orman İşletme Müdür Vekili ve Yardımcıları, Orman İşletme Şefleri, Bucak Orman İşletme Müdürlüğü bünyesinde çalışan memur ve işçiler katıldı.
Programda konuşan Bucak Orman İşletme Müdürü Mehmet Karabacak; “Bugün itibariyle Bucak’taki görevime ve sizlere veda edip yeni görevime başlayacağım. Sizlerden ayrılacak olmanın burukluğunu yaşıyorum” dedi. Karabacak, özveri ve fedakarlık içinde görev yaptığı mesai arkadaşlarına birlikte yaptıkları çalışmalar için teşekkür etti. Bucak Orman İşletme Müdürü Mehmet Karabacak, Bucak’ta görev yaptığı 8 yıl boyunca müdürlük görev ve sorumluluk alanı içinde ormancılık faaliyetleri kapsamında yaptıkları çalışmaları aktardı.
Mehmet Karabacak, konuşmasının sonunda mesai arkadaşları ile vedalaşıp helallik isterken gözyaşlarına hâkim olamadı, duygusal anlar yaşandı.
Programda konuşan Toç-Bir-Sen Burdur Şube Başkanı Ömer Cebeci de Mehmet Karabacak’a yaptığı çalışmalar için teşekkür etti, yeni görevinde başarılar diledi. Mehmet Karabacak’a plaket takdim etti. Isparta Orman Bölge Müdürü Kenan Akduman da Mehmet Karabacak’a yapmış olduğu çalışmalar için teşekkür edip yeni görevinde muvaffakiyet diledi. Konuşmasının ardından Mehmet Karabacak’a teşekkür plaketi verdi.
Konuşmaların ardından Bucak Orman İşletme Müdürü Mehmet Karabacak, tüm mesai arkadaşları ile tek tek vedalaştı, helalleşti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA