Kanal 15
reklam

BUCAK ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI

BUCAK ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI
Bu haber 12 Şubat 2018 - 11:09 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bucak Şoförler ve Otomobilciler Odası 2018 Olağan Genel Kurul toplantısı Recai Tosyalı Düğün Salonunda gerçekleştirildi. Pazar günü saat 10.00’da gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul toplantısına AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Burdur Esnaf Odaları Birliği Başkanı Recep Kalkan, Siyasi parti temsilcileri Oda Başkanları, Oda üyesi şoförler, katıldı.
Divan Başkanlığını Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Hukuk Müşaviri Hüseyin Cahit Yıldırım’ın yaptığı genel kurul toplantısı divan başkanı tarafından gündem maddelerinin okunmasıyla başladı ve saygı duruşu ve İstiklal Marşıyla devam etti. Toplantıda konuşan Mevcut Başkan Yusuf Top, 1999 yılından bu yana başkanlık yaptığını belirterek, başkanlık yaptığı süre zarfı içerisinde odanın geleceğini düşünerek çalıştıklarını aktardı ve genel kurulun hayırlı olmasını diledi.
Bucak Şoförler ve Otomobilciler Odası Genel Sekreteri Adil Elibol ve Bucak Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan Yardımcısı Turgay Kendir tarafından 2014-2018 yıllarına ait faaliyet ve hesap raporları okundu.
Toplantıda Mevcut Başkan Yusuf Top meslekte 50. yılını dolduran, ilçenin ilk kadın servis şoförü ve odanın eski genel sekreterine başarılarından dolayı plaket takdim etti. Burdur Esnaf Odaları Birliği Başkanı Recep Kalkan ve Bucak Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan Yardımcısı Turgay Kendir uzun yıllardır görev yapan Bucak Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Yusuf Top’a başarılarından plaket takdim ettiler. Başkan Adayı Arif Mayda konuşmasında, başkan seçildiği takdirde sorunların çözülmesinde 7/24 hizmet edeceğini aktardı.
Konuşmasına Afrin Operasyonunda şehit olan askerleri anarak başlayan Başkan Adayı Emrah Genç, amacının şoför esnafının vizyonunu artırmak olduğunu sosyal ve kültürel faaliyetlerle de bunu destekleyeceğini belirtti.
Başkan Adayı Emrullah Gültekin ise, bireysel menfaatlerin değil de bu mesleği daha iyi seviyelere çıkarmak için çaba göstereceğini vurguladı.
Konuşmaların ardından 3 adayın bulunduğu Oda Başkanı’nın seçimi için oy kullanımına geçildi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA