Kanal 15
reklam

BUCAK’TAKİ MAHALLE MUHTARLARINDAN ZİRAAT ODASI VE KANAL 15 TELEVİZYONUNU ZİYARET ETTİ

BUCAK’TAKİ MAHALLE MUHTARLARINDAN ZİRAAT ODASI VE KANAL 15 TELEVİZYONUNU ZİYARET ETTİ
Bu haber 11 Mart 2018 - 16:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bucak Merkez Mahalle Muhtarları yeni hizmet binasına taşınan Bucak Ziraat Odası’nı ve Kanal 15 televizyonunu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Sohbet havasında geçen ziyarette muhtarlar yeni hizmet binasında hayırlı işlere imza atılmasını temenni etti.
Ziraat Odası ziyaretinde konuşan Mehmet Akif Mahallesi Muhtarı Mustafa Yüksel, Bucaklı Mahalle Muhtarları olarak Bucak Ziraat Odasını ziyaret ettik. Bucak Ziraat Odası yeni binası hayırlı olsun” dedi.
Bucak Ziraat Odası Başkanı Muzaffer Özdemir de, Mahalle Muhtarlarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti, ziraat odasının yeni hizmet binası konferans salonu ve toplantı salonunun muhtarların hizmetinde olduğunu, diledikleri zaman kullanabileceklerini ifade etti. Muhtarlar daha sonra Ziraat Odası binası gezdi. Ardından aynı binada hizmet veren Kanal 15 Televizyonuna geçerek hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Kanal 15 ziyaretinde konuşan Fatih Mahallesi Muhtarı Necmettin Altıntaş, “Ziraat Odası ile aynı binada hizmet veren Kanal 15 televizyonunu da ziyaret ettik, yeni hizmet binası her iki kuruma da hayırlı olsun” dedi. Muhtarlar daha sonra Kanal 15 televizyonunda ana kumanda, reji, stüdyo, radyo ve çalışma odalarını gezdi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA