Kanal 15
reklam

BURDUR’DA YAMAÇ PARAŞÜTÜ HEDEF BULMA YARIŞMASI YAPILDI

BURDUR’DA YAMAÇ PARAŞÜTÜ HEDEF BULMA YARIŞMASI YAPILDI
Bu haber 10 Temmuz 2018 - 12:02 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türkiye Hava Sporları Federasyonu tarafından Burdur’da düzenlenen Yamaç Paraşütü Hedef Bulma Yarışmasında dereceye girenlere ödülleri törenle verildi. Burdur, Antalya, İstanbul, Konya, Mersin ve Bursa’dan 22 sporcunun katıldığı iki gün süren yarışmada sporcular toplam altı atlayış gerçekleştirdi. Törende konuşan Türkiye Hava Sporları Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Serdar İlker Burdur’un Yamaç Paraşütü için çok uygun bir yer olduğunu belirtti. Önümüzdeki yıl Türkiye Şampiyonasının bir ayağını Burdur’da yapacaklarını söyledi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Orhan Kemerkaya da dereceye giren sporcuları tebrik etti. Turnuvada Kulüpler kategorisinde Burdur Hava Sporları Kulübü birinci, Bursa İnegöl Dostum Havacılık Kulübü ikinci, Konya Havacılık Kulübü üçüncü oldu.
Kadınlar Genel Klasmanda Elif Güleryüz birinci olurken Erkekler Genel Klasmanda Kerem Dinçer birinci, Necip Küçüksayın ikinci, Yılmaz Bedir üçüncü oldu. Yarışmada dereceye girenlere ödülleri Gençlik Hizmetleri ve spor İl Müdürü Orhan Kemerkaya, Türkiye Hava Sporları Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Serdar İlker, Türkiye Hava Sporları Federasyonu Genel Sekreteri Mehmet Turhan, Hava Sporları Federasyonu Burdur İl Temsilcisi Bahri Kılıçaslan tarafından verildi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA