Kanal 15
reklam

EŞARP VE ŞALDA 2018 KIŞ MODASI HANGİ RENK VE MODELLERDEN OLUŞUYOR?

EŞARP VE ŞALDA 2018 KIŞ MODASI HANGİ RENK VE MODELLERDEN OLUŞUYOR?
Bu haber 27 Kasım 2017 - 14:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kış aylarında mont, kaban gibi kışlık kıyafetlerin yanı sıra tesettürlü bayanlar için de özellikle şal ve eşarplarda kış modasına uygun farklı seçenekler bulunuyor. Kış mevsimin kendini iyiden iyiye hissettirmesiyle kapalı bayanlar da kış mevsimine uygun eşarp ve şalda istediği renk ve modeli bulabileceği mağazaları tercih ediyor. Eşarp ve şallarda 2018 kış sezonunda moda; koyu renkler ve sıcak tutan ürünlerden oluşuyor, model olarak da fileli, etnik desen ve kilim desenleri moda. Bucak’ta Mağaza İşleten Fatoş Alagöz, kış aylarında eşarp ve şal gibi ürünlerde moda olan renk ve modeller hakkında bilgi verdi. En çok yeşil, mavi ve turuncu gibi renklerin tercih edildiğini aktaran Alagöz, pamuklu ve sıcak tutan ürünlerin kış aylarında daha çok tercih edildiğini belirtiyor.
Ortaokul ve lise çağındaki başörtülü kız öğrenciler için de formanın renklerine uygun modeller getirdiğini ifade eden Fatoş Alagöz, bu yaş grubundaki öğrencilerin eşarp yerine daha çok şal tercih ettiğini söyledi.
Mağazada mevsim koşulları nedeniyle omuz şalı, panço ve eldiven gibi kışın soğuktan koruyan ve sıcak tutan ürünler de bulundurduğunu söyleyen Mağaza Sahibi Fatoş Alagöz, bu ürünlerin hem kapalı hem de açık bayanların kullanımına uygun olduğunu belirterek eşarp, şal, omuz şalı ve panço fiyatlarına değindi. Modaya ve mevsim koşullarına uygun ürünlerle müşterilerine hizmet veren Fatoş Alagöz, Bucaklı bayanların modayı yakından takip ettiğini ifade ederek müşterilerinin ilgisinden memnun olduğunu belirtiyor

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA