Kanal 15
reklam

GİZEM ÇAKAL’IN MAHKEMESİ’NDE İKİNCİ DURUŞMA

GİZEM ÇAKAL’IN MAHKEMESİ’NDE İKİNCİ DURUŞMA
Bu haber 12 Şubat 2018 - 11:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Burdur’da 7 Aralık 2016’da Burdur Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne ait kamyonun çarpması sonucunda hayatını kaybeden 19 yaşındaki MAKÜ öğrencisi Medine Gizem Çakal’ın ikinci duruşması görüldü.
Burdur 2. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya, tutuksuz yargılanan şoför Ramazan Altınsoy ve avukatı ile Medine Gizem Çakal’ın annesi Teslime, babası Ömer ve Avukatları katıldı. Duruşmada tutuksuz yargılanan şoför Ramazan Altınsoy, üzgün olduğunu belirterek, aileye başsağlığı diledi.
“Sanığın tutuklu olarak yargılanmasını talep ediyorum” diyen Anne Teslime Çakal da, “Benim çocuğum toprak altında iken bu adamın elini kolunu sallayarak gezmesi beni öldürüyor” diye konuştu.
Baba Ömer Çakal ise mahkeme çıkışı yaptığı açıklamada; acılı bir anne baba olarak davalarla uğraşmak istemediklerini ve kamunun kendisi adına davayı incelemesi gerektiğini ifade etti.
Gizem’in diğer dört kardeşinin de bu olaydan etkilenerek okumak istemediklerini ve kız kardeş ve kuzenin tercih yapmadıklarını belirtti.
19 yaşındaki MAKÜ öğrencisi Medine Gizem Çakal’ın ikinci duruşmasında mahkeme heyeti 16 Mart günü olay yerinde keşif yapılmasını duruşmanın ise 12 Nisan tarihine bırakılmasına karar verdi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA