Kanal 15
reklam

İYİ PARTİ BUCAK İLÇE TEŞKİLATI’NDA KONGRE HEYECANI VARDI

İYİ PARTİ BUCAK İLÇE TEŞKİLATI’NDA KONGRE HEYECANI VARDI
Bu haber 11 Şubat 2018 - 17:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İYİ parti Bucak İlçe Başkanlığı’nda dün kongre heyecanı vardı. İYİ Parti Bucak İlçe Teşkilat binasında bugün saat 11.30 da yapılan 1. Olağan Kongreye iyi parti ilçe başkanı Safa sönmez, 25. Dönem Burdur Milletvekili Alparslan Ahmet Dursun, CHP Bucak İlçe Başkanı Aziz Yıldız, İYİ Parti Çeltikçi İlçe Başkanı İsmail Ayaz ve yönetimi, İyi Parti Yönetim Kurulu üyeleri, muhtarlar ve partililer katıldı. Divan Başkanlığını 25. Dönem Burdur Milletvekili Alparslan Dursun’un yaptığı kongrenin açılış konuşmasını yapan İyi Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez, İYİ Parti olarak çıtayı en yükseğe çıkarmak için çaba sarf edeceklerini belirtti. Kongreye katılan herkese teşekkür etti.
Kongrede açılış konuşmasının ardından Divan Kurulu üyeleri oylandı ve oybirliği ile kabul edildi. Saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın okunmasının ardından partinin faaliyet raporu okundu ve oylamaya sunuldu, ardından gündem maddeleri okundu ve tek tek oylamaya sunuldu.
Daha sonra Divan Başkanı Alparslan Dursun tarafından İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in İlçe Başkanlığına gönderdiği yazı okundu.
Bucak Eski Belediye Başkanı Mehmet Topay da kongrede yaptığı konuşmada İyi Parti’nin herhangi bir partinin devamı olmadığını, yeni bir teşkilatlanma olduğunu söyledi.
İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez, “Bugün İYİ Parti Bucak İlçe Başkanlığı’nın 1. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirmek için bir aradayız” dedi. Sönmez, İYİ Parti’nin kuruluş süreci hakkında konuştu, ülke gündemine de değindi, Afrin’de operasyona katılan Mehmetçiklere muvaffakiyet diledi.
Başkan Sönmez, İyi Parti’nin Türk milletinin umudu olduğunu söyledi.
Konuşmaların ardından seçime geçildi. Kurucu Başkan Safa Sönmez’in başkanlığa aday olduğu Genel kurulda başka aday ve liste yer almadı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA