Kanal 15
reklam

İYİ PARTİ’DEN ANNELER GÜNÜ KUTLAMASI

İYİ PARTİ’DEN ANNELER GÜNÜ KUTLAMASI
Bu haber 14 Mayıs 2018 - 17:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İyi Parti Bucak İlçe Başkanlığı tarafından Anneler Günü dolayısıyla kutlama programı düzenlendi. Programa İyi Parti Burdur Milletvekili Adaya Adayı Alparslan Dursun, İyi Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez, Parti Yönetim Kurulu üyeleri ve Teşkilat Üyesi bayanlar katıldı. Programda konuşan İYİ Parti Yönetim Kurulu Üyesi Gülsüm Öztop Gencer; “Eğer annelik bir meslek olsaydı, dünyanın en zor mesleği olurdu” diyerek annelerin evlatları için ne kadar fedakar ve özveri ile çalıştıklarını vurguladı.
Tüm annelerin Anneler Günü’nü kutlayan İyi Parti Burdur Milletvekili Aday Adayı Alparslan Dursun; “Ülkemizin ve milletimizin oldukça zor zamanlardan geçtiği bu dönemde ülkemizi bir anne şefkati ile saracak bir kadın gücüne ihtiyaç vardır” dedi. Annelerle alakalı söylenen hadisler olduğunu söyleyen İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez de tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı.
Program sonunda İyi Parti İlçe Teşkilatı tarafından yılın annesi seçilen Hatice Samur ve onur ödülüne layık görülen Gülay Arlı’ya plaket ve hediyeleri verildi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA