Kanal 15
reklam

KAYMAKAM-BELEDİYE BAŞKANI SEZGİN MUHTARLARLA BİRARAYA GELDİ

KAYMAKAM-BELEDİYE BAŞKANI SEZGİN MUHTARLARLA BİRARAYA GELDİ
Bu haber 15 Nisan 2018 - 12:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Burdur’un Bucak İlçesi’nde her ay yapılan Muhtarlar İstişare toplantısının Nisan ayı oturumu Perşembe günü gerçekleştirildi. Bucak Kaymakamı ve Bucak Belediye Başkanı Yalçın Sezgin, muhtarlarla toplantıda biraraya geldi, talep ve isteklerini dinledi. Bucak Oğuzhan Kent Ormanı’nda düzenlenen toplantıya Belediye başkan Yardımcısı Ferruh Kanık, İl Genel Meclisi Üyeleri Ali Ülgen, Nurettin Durmaz, Sami Uğur ve Mustafa Avcıl, Bucak Merkez Mahalle ve köy muhtarları katıldı.
Toplantıda İlçe sınırları içinde bulunan metruk binaların tespitinin yapılması ve ortadan kaldırılması konusu görüşüldü.
Toplantıda ilk olarak Bucak Kaymakamı ve Bucak Belediye Başkanı Yalçın Sezgin’in Bucak’taki görev süresince daha yaşanabilir bir Bucak için yapmış olduğu çalışma ve hizmetleri anlatan video sunumu yapıldı.
Kaymakam Sezgin toplantıda yaptığı konuşmada; “7 aylık bir çalışmanın sonucunu hep birlikte görüyoruz. Bahar ve yaz döneminde yoğun bir çalışma dönemi bizi bekliyor” dedi. “Bir ayağımız köylerde, bir ayağımız merkezdeki mahallelerimizde” diyen Sezgin, çalışmalarda kendisine destek veren siyasiler, bürokratlar, yöneticiler ve muhtarlara teşekkür etti. “Vatandaşlarımızın taleplerini dikkatle dinliyor ve gereğini yapıyoruz” diyen Kaymakam Sezgin, 2018’de Bucak ve köylerine yapılacak olan projeler hakkında muhtarları bilgilendirdi. Köydes yatırımlarından Bucak’ın Burdur genelinde en büyük yatırımı aldığını ve bu kaynakların en iyi şekilde kullanıldığını aktardı.
Toplantıda Metruk evlerin terör ve başka amaçlı yasa dışı işlerde kullanılmaması için ortadan kaldırılmasını sağlamak amacıyla yapılacak çalışma hakkında istişare yapıldı. Toplantının ardından organize edilen yemek programına geçildi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA