Kanal 15
reklam

MAHALLE SAKİNLERİ ÇAMURLU YOLDAN ŞİKÂYETÇİ

MAHALLE SAKİNLERİ ÇAMURLU YOLDAN ŞİKÂYETÇİ
Bu haber 11 Eylül 2018 - 10:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Burdur’un Bucak ilçesinde Cumartesi günü akşam etkili olan sağanak yağış sonrasında Çukur Mahalledeki vatandaşlar yolların çamur deryasına döndüğünü ifade ederek, yollardan şikâyetçi olduklarını belirtti. 72 yaşındaki Mustafa Kurama “Mahallenin bakımı yok, buraya gelen muhtarda bakmıyor, azaları da bakmıyor. Yollar ona göre. Olursa olsun olmazsa olmasın. Nasıl olsa eski mahalle. Bucak’ta en bakımsız mahalle Çukur Mahalle” diye konuştu.
Mahalle sakinlerinden Süleyman Kurama, “Yolun alçak olması lazım ki suyun akıp geçmesi için. Burası kaza mı? mahalle mi? nedir burası, köy yolu bundan iyidir” dedi.
“Yağmur sonrasında yollarda oluşan çamurda vatandaşımızın biri düşüp bacağını kırdı” diyen Hüseyin Kurama da, “Mahalleye yatırım yoktur, gelen muhtarların hepsi e de bir yatırımda bulunmamıştır” diye konuştu.
1979 yılından bu yana Çukur Mahallede yaşayan Ramazan Ocak ise, “Akşam aradım şikâyetlerimi bildirdim, telefona cevap vermediler. Belediye bu hatayı yapıyor ise hatasının arkasında neden durmuyor” dedi.
Çukur Mahalle sakinlerinin şikâyetleri üzerine Bucak Belediyesi ekipleri tarafından yollarda temizleme çalışmaları yapıldı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA