Kanal 15
reklam

MİLLETVEKİLİ PETEK, BUCAK ESNAFINI ZİYARET ETTİ

MİLLETVEKİLİ PETEK, BUCAK ESNAFINI ZİYARET ETTİ
Bu haber 10 Ocak 2018 - 11:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Burdur Milletvekili, 15 Temmuz Darbe Araştırma Komisyonu Başkanı Reşat Petek, Bucak’ta gerçekleştirdiği ziyaretlerini dün de sürdürdü. Cumhuriyet Caddesi üzerinde işyeri bulunan esnafları ziyaret eden Milletvekili Petek, esnaflara satışlarının iyi olup olmadığını, piyasanın durumundan memnun olup olmadıklarını sordu. Esnaf dükkanlarını tek tek ziyaret eden Milletvekili Petek’e AK Parti Bucak İlçe Başkanı Adem Şengül ve yönetim kurulu üyeleri, İl Genel Meclisi Üyesi Ali Ülgen ve parti teşkilat üyeleri eşlik etti.
Eczane, giyim mağazası, gümüşçü, pafümeri, lokanta, pastane, mefruşat, telefon bayii ve daha bir çok esnafla hasbihal eden Petek, cadde üzerindeki vatandaşlarla da sohbet edip sıkıntılarını dinledi, kendisiyle özçekim yapmak isteyenlerin isteklerini kırmadı. Ziyaretleri hakkında bilgi veren Milletvekili Reşat Petek, siyasette seçim dönemi dışında da halkın yanında olan siyaseti benimseyip seçimden sonra vatandaşla bağını koparan siyaset anlayışını tarihe gömdüklerini ifade etti. Halkın, esnafın, çiftçinin herkesin sorunlarını, isteklerini, sıkıntılarını yerinde dinleyerek çözüm bulma noktasında gayret gösterdiklerini belirten Petek, hizmet siyasetini ön planda tutarak Burdur merkezde, ilçelerinde ve köylerinde ziyaretler yaparak halkın her daim yanında olduklarının altını çizdi.
Bunların memnuniyet olarak kendilerine döndüğünü ve bu durumdan mutluluk duyduklarını aktaran Reşat Petek, bunun göstermelik ziyaretler olmadığını arada samimiyet, güleryüz ve sıcaklık olduğunu söyledi.
AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek, esnaf ziyaretlerinde vatandaştan ve esnaflardan gelen talep ve istekleri dinledi, gereğinin yapılması için notlarını aldı. Esnafların birçoğu satışlardan, ekonomiden menün olduklarını belirterek Milletvekili Petek’e hükümet yöneticilerine teşekkür etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA