Kanal 15
reklam

SAGALASSOS, ALTERNATİF TURİZMİN YENİ ADRESİ

SAGALASSOS, ALTERNATİF TURİZMİN YENİ ADRESİ
Bu haber 09 Ekim 2017 - 16:03 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

Torosların eteğinde 1.200 metrede Sagalassos Antik kentin hemen yanında bulunan Sagalassos Yayla Evi ve Bungalov Evleri Projesi gelen ziyaretçileri en iyi hizmet anlayışıyla ağırlıyor. 2012 yılında faaliyete geçen projede 8 adet 70 metrekare dublesk bungalov evlerle hizmet veriyor. Alternatif turizmin en önemli merkezlerinden biri olma özelliğini bünyesinde barındıran proje alanında gelen misafirler için hobi bahçesi bile bulunuyor. Çevre il ve ilçelerden birçok tatilciye ev sahipliği yapan merkez Batı Akdeniz Kalkınma Ajansının Alternatif Turizmi kalkındırmak amacıyla yapılan projelere verdiği %50 hibe desteği ile kuruldu ve gelen ziyaretçilere en iyi hizmeti sunma anlayışıyla yoluna devam ediyor.
%50 devlet desteği ile bu işletmeyi açan Merkez İşletmecisi Hüseyin Akıncı, Ağlasun, Sagalassos, Bungalov Evleri ve burada yapılan tüm aktiviteler hakkında bilgi vererek herkesi bu doğal güzellikleri görmeye ve bungalov evlerindeki yaşam tarzı hakkında deneyim yaşamaya davet etti.
Oksijenin bol olduğu kiraz ve ceviz bahçeleri arasında kurulu olan merkez yoğun ziyaretçi akınına uğruyor. Merkezde bulunan bungalov evleri günlük kalabildiği gibi, haftalık ve daha uzun süre için de kiralayabiliyorlar. Gelen misafirler burada bulunan lokantada ise yöreye has her türlü yöresel lezzetleri tatma imkânı buluyor.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA