Kanal 15
reklam

TEFENNİ BELEDİYESİ GELENEKSEL BARUTLU SU ŞENLİĞİ SONA ERDİ

TEFENNİ BELEDİYESİ GELENEKSEL BARUTLU SU ŞENLİĞİ SONA ERDİ
Bu haber 07 Ağustos 2018 - 16:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tefenni Belediyesi tarafından düzenlenen Geleneksel Barutlu Su Şenliğinin bu yıl 15.si yapıldı. Kanal 15 ekranlarından da canlı olarak yayınlanan Tefenni Belediyesi Geleneksel Barutlu Su Şenliği dün sona erdi. Saygı duruşundan bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan programda çeşitli gösteriler, konserlerde ise ünlü sanatçılar sahne aldı. Şenliğin Pazar günü akşamki bölümünde Gülden Mutlu ve Yusuf Güney sahne aldı. Sanatçılar sevilen şarkılarını Tefenni halkı için seslendirdi. Konser sonunda Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, sanatçı Gülden Mutlu ve Yusuf Güney’e plaket takdim etti. Şenlikte konuşan AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, şenliğin düzenlemesinde emeği geçen başta Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz olmak üzere herkese teşekkür etti ve bu gibi organizasyonların birlik beraberlik noktasında önemli olduğunu aktardı. Son günlerde Türkiye’yi zora sokacak planlar yapıldığını söyleyen Milletvekili Özçelik; “Ne kadar birlik beraberlik içerisinde olunursa onların hesapları o kadar tersine dönecek” dedi.
AK Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur; “Ülkemiz birlik ve beraberlikle huzur içinde yaşayacak, büyüyecek ve onu daha iyi yerlere taşıyacağız” diyerek şenliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.
İlçe genelinde çeşitli alanlarda düzenlenen spor müsabakalarında derece alan isimlere protokol üyeleri tarafından hediyeleri verildi.
Gecenin sonunda Yusuf Güney sahne aldı ve birbirinden güzel şarkıları ile Tefenni halkını coşturdu. Yusuf Güney’e şenliğe sağladığı katılımdan dolayı Başkan Ümit Alagöz tarafından plaket verilmesiyle 15. Barutlu Su Şenliği sona erdi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA