Kanal 15
reklam

TEFENNİ BELEDİYESİ GELENEKSEL BARUTLU SU ŞENLİĞİ’NİN 2. GÜNÜNDE AHMET ŞAFAK RÜZGARI ESTİ

TEFENNİ BELEDİYESİ GELENEKSEL BARUTLU SU ŞENLİĞİ’NİN 2. GÜNÜNDE AHMET ŞAFAK RÜZGARI ESTİ
Bu haber 06 Ağustos 2018 - 16:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tefenni Belediyesi Geleneksel Barutlu Su Şenliğine katılım yoğun oldu. Kanal 15 ekranlarından da canlı olarak yayınlanan Tefenni Belediyesi Geleneksel Barutlu Su Şenliği Pazar günü sona erdi. Şenlik, kapsamında çeşitli gösteriler, konserlerde ise ünlü sanatçılar sahne aldı. Şenliğin Cumartesi günü akşamki bölümünde Kum Sanatçısı Tarkan Köylü tarafından sunulan kum sanatı gösterisi büyük ilgi gördü. Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz tarafında da Kum Sanatçısı Tarkan Köylü’ye plaket takdim edildi. Yoğun katılımın olduğu şenlikte sahne THM Sanatçısı Emin Demir, birbirinden güzel türkülerle Tefenni halkı ile buluştu. Sanatçıya konser sonunda Başkan Alagöz tarafından plaket verildi.
Şenlikte konuşma yapan MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadi Durmaz, Barutsu Şenliğinde Tefenni halkı ile buluşmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti. Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’a Başkan Alagöz tarafından anmalık ve çiçek takdim edildi. Tefenni İlçesi’nde belediye tarafından yapılan yatırımların toplu açılış töreni ve bazı yatırımların temel atma töreni yapıldı. Açılış kurdelesi protokol üyeleri tarafından kesildi. Tesislerin hayırlı olmasın için dua edildi.
Tefenni Belediyesi tarafından Başkan Alagöz döneminde yapılan yatırımlarla, ilçede devam eden yatırım hizmetlerinin anlatıldığı slayt gösterisi izlendi.
Şenlikte sahne alan Ünlü Sanatçı Ahmet Şafak, birbirinden güzel türküleri Tefenni halkı için söyledi. Konser sonunda Başkan Alagöz, Sanatçı Ahmet Şafak’a plaket takdim etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA