Kanal 15
reklam

VALİ ŞILDAK, KURUM VE STK ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

VALİ ŞILDAK, KURUM VE STK ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
Bu haber 11 Ekim 2018 - 14:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Burdur Valisi Hasan Şıldak, kurum ziyaretleri kapsamında Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü ve Burdur Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne ziyaretlerde bulundu.
Kamu kurumları ve başta meslek odaları olmak üzere ziyaretlerine devam eden Vali Hasan Şıldak, bugünde bir dizi ziyaretlerde bulundu.
Bahçelievler Mahallesi Yunus Emre Caddesinde hizmet veren İl Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü ziyaretinde İl Müdürü İsmail Türe tarafından karşılanan Vali Hasan Şıldak, ziyaretinde Türe’den kurumun çalışmalarıyla ilgili brifing aldı.Ziyareti sırasında birimleri gezerek görevleri başındaki personelle de bir araya gelen Vali Şıldak, bir süre görüştüğü personele çalışmalarında başarılar diledi.
Vali Hasan Şıldak ziyaretlerine Burdur Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile devam etti. Oda Başkanı Metin Sipahi ile bir süre makamında görüşen Şıldak, oda tarafından verilen hizmetler ve yürütülen çalışmalar hakkında Sipahi’den bilgi aldı.
Başkan Sipahi nazik ziyareti dolayısıyla Vali Hasan Şıldak’a teşekkür ederek, ziyareti anısına anmalık takdiminde bulundu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA