Kanal 15
reklam

BURDUR ESNAF VE SANATKÂRLAR ODALARI BİRLİĞİ BŞK. KALKAN, YILIN TÜRKİYE ESNAF OSKARI ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

BURDUR ESNAF VE SANATKÂRLAR ODALARI BİRLİĞİ BŞK. KALKAN, YILIN TÜRKİYE ESNAF OSKARI ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ
Bu haber 28 Kasım 2017 - 17:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türkiye genelinde tek aylık esnaf dergisi olarak yayın hayatına devam eden Esnaf Haber Dergisi’nin bu yıl düzenlediği geleneksel 2017 Türkiye Esnaf Oskarları Ödüllerinde 24 kişi çeşitli kategorilerde ödül almaya hak kazanırken Burdur’dan bu yıl iki kişi bu ödüle layık görüldü. Bu isimler Birlik Başkanı Recep Kalkan ve Birlik Genel Sekreteri Nevriye Yıldırım oldu. Ödüller hak sahiplerine düzenlenen törenle verildi. Ödül Töreni sırasında Dergi Yönetim Kurulu adına Cevat Önge, Burdur’da “Yılın Esnaf Anasını” seçmeleri dolayısıyla Oda Başkanı Recep Kalkan’ın ödüle layık görüldüğünü, yapılan oylamada başkan Kalkan’ın 11 bin 345 esnaf oyunun, 8 bin 796’sını aldığını ifade etti.
Düzenlenen programda, Türkiye Esnaf Haber Dergisi tarafından bu yıl 17’incisi düzenlenen Türkiye Esnaf Oskarları ödülüne layık görülen Başkan Recep Kalkan ve Oda Genel Sekreteri Nevriye Yıldırım’a ödülleri Vali Şerif Yılmaz tarafından verildi. Programda Burdur Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Yönetimi, Disiplin Kurulu üyeleri ve çalışan personeline de teşekkür belgesi verildi.
Birlik Başkanı Recep Kalkan tarafından Vali Şerif Yılmaz ve kurum müdürlerine Burdur Esnafına yaptıkları hizmetleri anısına plaket takdim edildi.
Ödül töreninde konuşan Burdur Esnaf Odaları Birliği Başkanı Recep Kalkan, kendisine verilen ödülden dolayı son derece gururlu olduğunu ifade etti.
Ödül nedeniyle Esnaf Odaları Birliğini tebrik eden Vali Şerif Yılmaz da; Böyle bir ödülün birliğimiz tarafından, hak edilmesi bizleri onurlandırmıştır. Bu başarılı çalışmaların devam etmesini diliyorum” dedi. Vali Yılmaz konuşmasında Ahilik Kültürü ve öneminden bahsetti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA