Kanal 15
reklam

“ISPARTA ÇİÇEK AÇIYOR” FOTOĞRAF YARIŞMASI DÜZENLENECEK

“ISPARTA ÇİÇEK AÇIYOR” FOTOĞRAF YARIŞMASI DÜZENLENECEK
Bu haber 11 Haziran 2018 - 13:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

BATI Akdeniz Kalkınma Ajansı, gül ve lavanta turizminde farkındalığın artırılması, kırsal turizmin canlandırılması amacıyla “Isparta Çiçek Açıyor” turizm temalı fotoğraf yarışması düzenleyecek.
BAKA’nın, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu işbirliğinde gerçekleştirdiği “Isparta Çiçek Açıyor” fotoğraf yarışması için başvurular başladı. “Gül Kokulu Isparta” ve “Lavanta Diyarı Isparta” kategorilerinde yapılacak yarışmanın başvuruları 20 Ağustos’a kadar sürecek. Doğayı, gezmeyi, yeni yerler görmeyi, fotoğraf çekmeyi seven genç, yaşlı, amatör, profesyonel tüm fotoğraf tutkunlarına açık yarışmaya şartnameye uygun 4 eserle başvuru yapılabilecek. Fotoğraflarda, Isparta’daki gül ve lavanta bahçeleri, gül ile lavanta hasadı, işleme tesisleri, imbikli gülhaneler, diğer gülcülük ve lavanta faaliyetleri ile yerel halkın yaşamı yansıtılacak.
Yarışma sonunda birincilere 3 bin, ikincilere 2 bin, üçüncülere bin Lira ile BAKA özel ödülü, sergileme ve satın alma ödülleri verilecek. “Gül Kokulu Isparta” ve “Lavanta Diyarı Isparta” kategorilerindeki yarışma hakkında BAKA’nın www.baka.gov.tr sitesi ile Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu’nun www.tfsf.org.tr kurumsal internet sitelerinden bilgi alınabilecek.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA