Kanal 15
reklam

KADIN ESNAFLAR KAHVALTIDA BULUŞTU

KADIN ESNAFLAR KAHVALTIDA BULUŞTU
Bu haber 11 Mart 2018 - 16:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Burdur Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla, kahvaltı düzenledi. Düzenlenen kahvaltıda kadın esnaflar bir araya geldi. Burdur Öğretmenevinde düzenlenen kahvaltı programına, Burdur Valisi Şerif Yılmaz, Burdur Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Recep Kalkan, daire müdürleri ve çok sayıda kadın esnaf katıldı.
“Kadınların gündemde kalabilmesi için böyle bir program düzenledik” diyen Burdur Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Recep Kalkan, kadın girişimcilerin sayısının artmasını diledi ve 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı. Kadın erkek ilişkisinde önemli olanın karşılıklı sevgi ve saygı olduğunu dile getiren Vali Yılmaz, “Bizim, kadın erkek, çoluk çocuk demeden birlik beraberlik ve karşılıklı sevgi saygı içerisinde yaşamımızı sürdürmemiz en büyük ihtiyacımızdır” dedi. Programda, otel ve restaurant işletmeciliği yapan girişimci kadınlardan Kamuran Özçelik, girişimci bayanlara destek verilmesinin, devletin buna ön ayak olmasının kadın esnafını cesaretlendirdiğini belirtti.
Girişimci esnaflardan Remziye Deniz ise konuşmasında, KOSGEB’den aldığı destek ile Aktarcılık işine başladığını, esnaf olarak sürekli kendini yenilemeye çalıştığını anlattı. Programda girişimci kadınlara protokol üyeleri tarafından plaket verilmesinin ardından salondaki tüm kadınlara zeytin dalı ve karanfil dağıtıldı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA