Kanal 15
reklam

MİLLETVEKİLİ ÖZÇELİK VE UĞUR’DAN AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ HAKKINDA AÇIKLAMA

MİLLETVEKİLİ ÖZÇELİK VE UĞUR’DAN AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ HAKKINDA AÇIKLAMA
Bu haber 09 Ekim 2018 - 17:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi ve Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü yeni hizmet binası hizmete başlaması İle ilgili açıklamada bulundular.
Uzun yıllardır eski Yetiştirme Yurdunda hizmet vermeye devam eden Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nün 1 Ekimden itibaren hizmet vermeye başladığını belirten Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur “ Aile Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü hizmet binamızın yetersiz olmasından dolayı Bakanlığımızla yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde yatırım programına alınarak, inşaatı başlamıştı. Yeni Hizmet Binası 4.800 metrekare alanı olup, iki hizmet binası ve bir ek hizmet binasından oluşmakta olan, Yeni hizmet binasında İl Müdürlüğü, Sosyal Hizmet Merkezi, Şiddet Önleme Merkezi, Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi, Çocuk kabul ve İlk Müdahale Birimi bulunmaktadır. Bina Toplam 4.728.266.06 TL bedele tamamlanarak, 1 Ekim 2018 tarihi itibari ile de Burdurlu hemşerilerimizin hizmetine başladı. Hayırlı olsun.” ifadelerini kullandılar.
AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi ve Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık ise yaptığı açıklamada “ Milletvekillerimiz Bayram Özçelik ve Yasin Uğur ile birlikte İlimize yatırımların kazandırılması İçin çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüz, Yetiştirme Yurdunda hizmet vermekte idi, mevcut binanın yetersiz olmasından dolayı yeni hizmet binası çalışmaları başlamıştı. 4.728.266.06 TL bedele tamamlanan hizmet binası 1 Ekim 2018 tarihi itibari ile hizmete başladı. Milletvekillerimizle birlikte İlimizde yapımı devam eden tüm yatırımları ve yeni projeleri yakinen takip etmeye devam edeceğiz” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA