Kanal 15
reklam

MOTOSİKLET KULÜBÜ ÜYELERİ, İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

MOTOSİKLET KULÜBÜ ÜYELERİ, İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU
Bu haber 11 Haziran 2018 - 17:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bucak Motosiklet Kulübü Antalya, Isparta, Burdur ve bu illere bağlı ilçelerde bulunan motosiklet kulüplerini ve üyelerini ağırladığı geleneksel iftar programının bu yıl 5.sini gerçekleştirdi. Bucak ilçesinde hafta sonu düzenlenen iftar yemeğine çevre iller ve ilçelerinden motosiklet kulüp başkanları, üyeleri ve aileleri ile birlikte katıldı. 36 motosiklet kulübü ve grubunun katılım sağladığı programa yaklaşık 400 motosiklet tutkunu dahil oldu. Etkinlik hakkındaki düşüncelerini aktaran motosiklet tutkunu Alparslan Apak, bu etkinliğin tüm motosiklet gruplarının ve üyelerinin kaynaşmasına, tanışmasına vesile olduğunu söyledi. Manevi duyguların yer aldığı iftar sofrasında buluşmanın da ayrı bir değer kattığını anlatan Apak, Motosiklet tutkusunun bambaşka bir duygu olduğunu ifade etti. Bölgedeki tek kadın motosiklet grubu olan Black Cat Choppers Üyesi Naile Mısırlıoğlu, etkinliğe ilk kez katıldığını belirterek programı düzenleyen BUMOK üyelerine teşekkür etti.
Antalya Atlılar Motosiklet Kulübü Başkanı Gökhan Demirok, etkinliğe geçen yıl da katıldıklarını belirterek kaynaşmayı, birlik ve beraberliği sağlayan etkinliklerin motosiklet grupları adına devam etmesini diledi.
Antalya Motosiklet Kulübü Kurucu Başkanı Birol Köksal, BUMOK tarafından düzenlenen iftar programına kulüp olarak 4 yıldır katılım sağladıklarını aktardı. Antalya Motosiklet Kulübü Başkanı Sadettin Uğuz, bu tür etkinliklerin motosiklet grupları arasında birlik ve beraberliği artırdığını vurguladı.
Antalya Finike’den katılan Moto07 Grubu Kurucu Üyesi Mustafa Özgenç, etkinliğe ilk kez katıldıklarını ve çok beğendiklerini ifade etti.
Bucak Motosiklet Kulübü Basın Sözcüsü Hakan Acar, düzenlenen iftar yemeğinin bu yıl 5.sini organize ettiklerini belirterek, BUMOK hakkında bilgi verdi. Kulüp olarak hangi amaç etrafında bir araya geldiklerini anlatan Acar, etkinliği her geçen yıl daha da geliştirerek gerçekleştirdiklerini ifade etti.
Bucak Motosiklet Kulübü Başkanı Necati Darakçı, düzenlenen iftar yemeğini geleneksel hale getirdiklerini söyledi. Birlik, beraberlik, dostluk ve mutluluğu paylaştıklarını ifade eden Başkan Darakçı, katılım sağlayan herkese teşekkür etti.
Ezanının okunmasıyla motosiklet kulübü üyeleri ve aileleri hep birlikte oruçlarını açtı. Programda konuşan BUMOK Kulüp Sözcüsü Hakan Acar, katılım sağlayan tüm motosiklet kulüpleri ve gruplarına katılımları için tek tek teşekkür etti.
Bucak Motosiklet Kulübü Etkinlik Sorumlusu Mustafa Demirel, her geçen yıl daha fazla kişinin katıldığı bu etkinliği gelecek yıl daha farklı organizasyonlara imza atacaklarını söyledi, katılan tüm motosiklet kulübü üyelerine teşekkür etti.
Etkinlik Teke Yöresi Zeybeği gösterisi ile devam etti. Düzenlenen iftar yemeği Bucak Motosiklet Kulübü Başkanı Necati Darakçı’ya teşekkür plaketi verilmesinin ardından sona erdi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA