Kanal 15
reklam

VALİ ŞILDAK VE REKTÖR KORKMAZ MAKÜ İSTİKLAL YERLEŞKESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

VALİ ŞILDAK VE REKTÖR KORKMAZ MAKÜ İSTİKLAL YERLEŞKESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU
Bu haber 11 Ekim 2018 - 17:23 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Burdur Valisi Hasan Şıldak, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’ne ziyarette bulunarak İstiklal Yerleşkesi kampüsünde incelemelerde bulundu.
Dün gerçekleşen ziyarette Vali Hasan Şıldak Rektör Prof. Dr. Adem Korkmaz ile birlikte, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi tarafından Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna yurt yapımı için tahsis edilen alanı gezerek alanda incelemede bulundu.
Vali Şıldak, incelemeleri sırasında KYK İl Müdürü Sami Kala’dan tahsis edilen alana yapılacak yurtla ilgili bilgi aldı.
MAKÜ ziyaretine İstiklal yerleşkesi içerisinde yapımı tamamlanan ve devam eden yatırımları inceleyerek devam eden Vali Hasan Şıldak başta “Alternatif Sporlar, Sporcu Eğitimi ve Kamp Merkezi Projesi” kapsamında yapımı hızla devam eden 15 bin kişilik stadyum ve otel inşaatları olmak üzere, tamamlanan kütüphane ve diğer yatırımları Rektör Korkmaz’la birlikte inceledi.
Vali Hasan Şıldak, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi tarafından yapılan bu önemli yatırımların sadece üniversite için değil, Burdur ve ülke için de önemli yatırımlar olduğunu ifade etti. Bölgenin en büyük kütüphanelerinden biri olacak Üniversite kütüphanesinin ve “Alternatif Sporlar, Sporcu Eğitimi ve Kamp Merkezi Projesi” kapsamında yapılan ve yapımı devam eden yatırımların Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’ne ve Burdur’a hayırlı olmasını diledi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA