Kanal 15
reklam

GÖLHİSAR CUMHURİYET ORTAOKULUNDAN TARİHİ BAŞARI

GÖLHİSAR CUMHURİYET ORTAOKULUNDAN TARİHİ BAŞARI
Bu haber 01 Mart 2018 - 9:38 'de eklendi ve kez görüntülendi.

23-25 Şubat tarihleri arasında Muğla’nın Fethiye ilçesinde yapılan Okul Sporları Yıldız Kız Basketbol Bölge Grup Maçlarında 3’te 3 yaprak tüm maçlarını kazanan
Gölhisar Cumhuriyet Ortaokulu Kız Basketbol Takımı Ege Bölge Grup 1.si olarak şampiyon oldu. 23-26 Mart tarihleri arasın da Uşak’ta yapılacak olan Okul Sporları Yıldız Kız Basketbol Türkiye Şampiyonası Yarı Finallerin de Burdur’u temsil edecek.
Gölhisar Cumhuriyet Ortaokulu büyük bir başarı örneği göstererek adını Türkiye Şampiyonası yarı finallerine yazdırmayı başarmıştır. Başarının mimarı Gölhisar Cumhuriyet Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni İsmail Davaz yazılı bir açıklama yaparak, “Kazanılan bu başarı için başta Okul Müdürü Necdet Gülmez’e, Gölhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Karapınar’a, Gölhisar İlçe Kaymakamı Mustafa Ünver Böke’ye, Gölhisar İlçe Spor Müdürü Bayram Acar’a, Gölhisar Belediye Başkanı Ramazan Canural’a, Burdur İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bayram’a, Burdur Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran’a, Burdur Valisi Şerif Yılmaz’a sporculara, velilere ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA