Kanal 15
reklam

MİLLETVEKİLİ PETEK’TEN, GÖLHİSAR’A SAHA MÜJDESİ

MİLLETVEKİLİ PETEK’TEN, GÖLHİSAR’A SAHA MÜJDESİ
Bu haber 01 Mart 2018 - 9:33 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek yazılı bir açıklama yaparak Gölhisar ilçe stadının yenilenmesi konusunda yapılan ön çalışmalardan bahsetti ve faaliyetlerle ilgili detaylı bilgi verdi.
Milletvekili Petek açıklamasında; “2017-2018 Futbol Sezonunda Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Gölhisar Futbol takımımızın oynayacağı müsabakalar için sahanın FİFA standartlarına daha uygun hale getirilmesi için çalışmalar yapmıştık. Bunun için Gölhisar doğal çim yüzeyli futbol sahasının sentetik çime dönüştürülmesi, 500 seyircili portatif tribün, 4’lü soyunma odası, saha aydınlatılması, futbol sahasının tel örgü ile kapatılması için 1.800.000.00 Lira ödenek talebimiz olmuş, çalışmalarımız olumlu sonuç vermişti.
Gölhisar doğal çim yüzeyli futbol sahasının sentetik çime dönüştürülmesi, 500 seyircili portatif tribün, 4’lü soyunma odası, saha aydınlatılması, futbol sahasının tel örgü ile kapatılması işi için 27 Mart Salı günü yapım ihalesi yapılacak olup, ihaleyi alan firma 8 ay süre içinde inşaat çalışmalarını tamamlayıp, yer teslimini yapacaktır. Gölhisarlı hemşerilerime ve taraftarlarımıza hayırlı olsun.
Burdur’umuz her hizmetin en iyisine layıktır, bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da yapılacak her hizmetin takipçisi olacağız.
Bu vesile ile başta Sayın Bakanımız Osman Aşkın Bak’a, önceki Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç’a, Spor Toto Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan’a, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ömer Faruk Şiran’a ve emeği geçen tüm ilgililere teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA