Kanal 15
reklam

BUCAKLI SPORCULAR, ULUSLARARASI ORYANTRİNG YARIŞMASINDA BAŞARI SAĞLADIUCAKLI SPORCULAR, ULUSLARARASI ORYANTRİNG YARIŞMASINDA BAŞARI SAĞLADI

BUCAKLI SPORCULAR, ULUSLARARASI ORYANTRİNG YARIŞMASINDA BAŞARI SAĞLADIUCAKLI SPORCULAR, ULUSLARARASI ORYANTRİNG YARIŞMASINDA BAŞARI SAĞLADI
Bu haber 09 Şubat 2018 - 10:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik ve Spor Kulübü Oryantring sporcuları katıldıkları Uluslararası yarışmadan iki madalya ile döndü.
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Yasin Uğur,1-4 Şubat tarihlerinde Antalya’nın Finike İlçesinde gerçekleştirilen Türkiye Oryantring Federasyonu Uluslararası Finike Oryantring günleri ve 3. Kademe Yarışlarına Bucaklı sporculardan 34 kişilik sporcu ve antrenör grubu katıldı. Sporculardan Bucak Anadolu Lisesi Öğrencilerinden Elif Sena Uygun ve Gülnihal Yıldıran Kategorilerinde 3. oldu. Kulüp Yönetimi sporculara gelecek yarışlarda da desteklerinin devam edeceğini bildirdi, sporculara başarılar diledi. Dereceye giren sporcuları çalıştıran ve yarışmanın etkinlik direktörlüğünü yapan Oryantring Burdur İl Temsilcisi ve Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Kulübü Antrenörü Fatih Uygun, yarışma hakkında yaptığı açıklamada; “8 ülkeden yaklaşık 1500 sporcunun katıldığı ve dört gün süren yarışmalarda sporcularımız kıyasıya mücadele ederek bu kategorileri hak ettiler” dedi.
Dört gün süren yarışmaların 1. Günü Finike’ye bağlı Gökbük Köyünde, 2. Günü Arykanda antik kentinde, 3. Günü yine Gökbük Köyünde ve 4. Günü Finike şehir merkezinde gerçekleştiğini aktaran Fatih Uygun, Oryantring sporuna sağladıkları katkılarından dolayı Bucak Anadolu Lisesi Müdürü Hüseyin Kahraman, Beden Eğitimi Öğretmeni Hüseyin Orakoğlu, Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları ve Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Yasin Uğur ve Yönetim Kuruluna teşekkür etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA